Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 (24.06.2017)

23 czerwca 2017 roku o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie.

Po odśpiewaniu hymnu, wszystkich zebranych gości powitała Pani Dyrektor Małgorzata Wojtysiak. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Wicestarosta Powiatu Goleniowskiego Tomasz Stanisławski, Proboszcz Parafii p.w. św. Katarzyny Rafał Hoczek, Radni Rady Powiatu: Pani Danuta Faryniarz oraz Pan Czesław Siwek,  Rodzice uczniów oraz Grono Pedagogiczne.

  Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Pan Wicestarosta wręczył Nagrody Starosty Powiatu Goleniowskiego uczennicom: Karolinie Tapper z klasy I LB,  Weronice Miadiełko z klasy I LC oraz uczniowi  klasy II TIA Adamowi Tarnożkowi.. Trzy uczennice naszej szkoły: Paulina Kempara, Aleksandra Wojtysiak oraz Oliwia Hołod z klasy III TA otrzymały dyplomy za udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach, Karolina Wasilewska i Karolina Piechowska z klasy III THO zajęły pierwsze i drugie miejsce w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej. Jakub Gdaniec otrzymał nagrodę za udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”, oraz dodatkowo za udział w Wewnątrzszkolnym Konkursie Chemicznym „Świat Marii Curie” wraz z Katarzyną  Paluszewską,  Mariuszem Kopieckim i Patrycją Dejneka.  Dąbrowska Patrycja  z klasy I TŻ otrzymała wyróżnienie za udział w Konkursie Dziennikarskim „Bliżej niż myślisz”, Bartosz Wypychowski z klasy II LA oraz Piotr Pałejko z klasy I LA za wysokie wyniki w Konkursie Matematycznym „Kangur”. Marta Tapper z klasy III LC otrzymała nagrodę za zajęcie IV miejsca w konkursie wojewódzkim i I miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego.  Nagrody książkowe otrzymali też uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,5, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie lub 100% frekwencję. Po oficjalnym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal na ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym.  Lista wyróżnionych uczniów jest imponująca. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

Uczniowie ze średnią 4,75 i powyżej oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem.

  Uczniowie Technikum Nr 1 i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

1

Baryga Agata

3 TA

4,75

Wzorowe 100% frekwencja

2

Florczak Angelika

3 TA

4,75

wzorowe

3

Majchrzak Marcin

1f

4,75

Bardzo dobre

4

Chrabąszczewska Nikola

2 TIA

4,77

wzorowe

5

Kęsik Marta

3 THO

4,77

Bardzo dobre

6

Wojciechowski Łukasz

3 TIA

4,80

wzorowe

7

Zalewski Marcin

3 TIB

4,80

Bardzo dobre

8

Hołod Oliwia

3 TA

4,83

wzorowe

9

Wojtysiak Aleksandra

3 TA

4,83

wzorowe

10

Godyniak Hubert

3 TIB

4,87

wzorowe

11

Kurek Szymon

2 TIB

4,88

Bardzo dobre

12

Molenda Adrian

3 TIA

5,00

wzorowe

13

Lubas Rafał

3 TIB

4,93

wzorowe

14

Bar Adrianna

2 THŻ

5,00

wzorowe

15

Paszkiewicz Katarzyna

3 TA

5,08

wzorowe

16

Wójcik Małgorzata

3 TA

5,08

Wzorowe, 100% frekwencja

17

Sygieda Piotr

2b

 

100 % frekwencja

 

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Żeromskiego:

1.

Branicka Katarzyna

I LC

4,76

wzorowe

2.

Miadiełko Weronika

I LC

4,76

Wzorowe

3.

Rutecka Jowita

I LC

4,76

Bardzo dobre

4.

Gil Radosław

I I LA

4,78

wzorowe

5.

Korobczuk Filip

II LC

4,80

Bardzo dobre

6.

Idziaszczyk Aleksandra

I LA

4,81

Bardzo dobre

7.

Małecka Julia

I LB

4,81

wzorowe

8.

Pałejko Piotr

I LA

4,87

Bardzo dobre

9.

Bakan Paweł

I LB

4,88

Wzorowe

10.

Michalczyk Nikola

I LC

4,88

Bardzo dobre

11.

Byczkiewicz Klaudia

II LD

4,89

wzorowe

12.

Brząkała Jakub

I LA

4,94

wzorowe

13.

Krawczuk Maciej

I LA

4.94

Bardzo dobre

14.

Dejneka Patrycja

I LB

4,94

Wzorowe

15.

Romanus Wiktoria

I LB

4,94

Wzorowe

16.

Kowalewska Hanna

I LA

5,00

Wzorowe

17.

Kucińska Angelika

II LC

5,00

Bardzo dobre

18.

Łodygowska Anastazja

II LD

5,00

wzorowe

19.

Jabłońska Ewa

II LC

5,11

Wzorowe

20.

Kawka Daria

I LB

5,13

wzorowe

21.

Mil Marcelina

I LA

5,31

wzorowe

22.

Wypychowski Bartłomiej

II LA

5,38

Wzorowe

23.

Kozłowska Gabriela

I LA

5,44

wzorowe

 

Uczniowie ze średnią ocen co najmniej 4,50 wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem lub 100 % frekwencją.

Uczniowie Technikum Nr 1 i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

1.

Przeniczna Roksana

1 THM

4,50

bardzo dobre

2.

Mirytiuk Paulina

2 f

4,50

bardzo dobre

3.

Bartosik Alicja

1 TL

4,52

bardzo dobre

4.

Krawczyńska Wiktoria

3 f

4,52

bardzo dobre

5.

Gierut Natalia

1 TŻ

4,55

wzorowe

6.

Pogródek Katarzyna

1 f

4,56

bardzo dobre

7.

Czubińska Aleksandra

1 TIA

4,58

bardzo dobre

8.

Chajęcka Kamila

3 TA

4,58

wzorowe

9.

Kempara Paulina

3 TA

4,58

wzorowe

10.

Węgierska Patrycja

3 TA

4,58

wzorowe

11.

Hubicka Klaudia

1 TIA

4,68

wzorowe

12.

Rossa Adrian

2 TIB

4,69

bardzo dobre

13.

Zygmont Martyna

2 f

4,69

Bardzo dobre

 

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Żeromskiego:

1.

Gadziński Kornel

II LC

-

100 % frekwencja

2.

Sobański Dawid

I LA

4,50

bardzo dobre

3.

Matysiak Emilia

II LD

4,50

wzorowe

4.

Wisiński  Piotr

I LC

4,53

bardzo dobre

5.

Korobczuk Michał

I LA

4,56

bardzo dobre

6.

Tapper Karolina

I LB

4,56

bardzo dobre

7.

Pudłowska Angelika

II LD

4,56

wzorowe

8.

Mikłasz Miłosz

I LC

4,59

wzorowe

9.

Bieńkowski Krystian

I LB

4,62

wzorowe

10.

Kopacz Jagoda

I LB

4,62

wzorowe

11.

Dzierżawska Kamila

I LC

4,62

bardzo dobre

 

 

 

galeria zdjęć

« poprzedniawróćnastępna »

dane kontaktowe

ul. Maszewska 6
tel. 91 4182821

ul. Niepodległości 1
tel. 91 4180050

sekretariat czynny w godzinach 7.15-15.15

e-mail: zsztech@op.pl

galeria zdjęć
pływalnia Fala Goleniów

kalendarz wydarzeń

Listopad, 2017
PnWtŚrCzPtSN
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

poprzedni msc dzisiaj następny msc

newsletter

Bądź na bieżąco! zapisz się do naszej listy wysyłkowej, aby otrzymywać informacje o aktualnościach na stronie.