"Najlepsi z najlepszych" (01.07.2020)

LAUREACI KONKURSÓW, OLIMPIAD I ZAWODÓW SPORTOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W GOLENIOWIE ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

LISTA LAUREATÓW KONKURSÓW, OLIMPIAD I ZAWODÓW SPORTOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W GOLENIOWIE  ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięcia ucznia

Imię i nazwisko opiekuna

1

Olina Lewandowska

3LC

* I miejsce w województwie (V w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier

* III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace

Beata Łebińska

2

Marcin Spławski

 

3LA

I miejsce w województwie (V miejsce w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace

Sabina Olech

3

Kamila Celmerowska

 

1LD

I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace

Beata Łebińska

4

Michał Mikoda

 

4TL

IV miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace

Iwona Starczewska

5

Szymon Michalak

1 LA

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historycznym „Krąg” za bardzo dobry wynik – Powyżej 80%

Piotr Piasecki

6

Nikola Brela

 

1 TC

I miejsce w Wojewódzkim Konkursiepoezji
Religijnej

Małgorzata Kręwicka

7

Oliwia Czarnecka

 

 I LD

*  Laureatka IV miejsca XVIII Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”;

* Wyróżnienie w XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej pod patronatem Jego Ekscelencji ks. abp. Andrzeja Dzięgi, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Szczecina; 

 Jolanta Kortiak-Gulbinowicz

8

Piotr Wróblewicz

 

 III TI

* III miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poświęconym Twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej „Szczeciński Parnas” organizowanym przez Szczeciński Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Szczeciński Oddział Związku Literatów Polskich;

 Jolanta Kortiak-Gulbinowicz

9

 Igor Janowicz

 

III LA

 * III miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej pod patronatem Jego Ekscelencji ks. abp. Andrzeja Dzięgi, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Szczecina;

* Wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poświęconym Twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej „Szczeciński Parnas” organizowanym przez Szczeciński Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Szczeciński Oddział Związku Literatów Polskich;

* oraz w powyższym konkursie: Nagroda Specjalna Związku Literatów Polskich za szczególną odwagę w krzewieniu kultury żywego słowa;

 Jolanta Kortiak-Gulbinowicz

10

Krzysztof Kowalczyk

 

3 TI

Finalista XI Edycji Ogólnopolskiego Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego

Małgorzata Szwarc

11

Wiktoria Gajewska

1 LA

* I miejsce w Wojewódzkim Konkursie US,

 ,,Fizyka w Medycynie”

* Wyróżnienie Rektora Uniwerytetu Szczecińskiego,

* Wyróżnienie Rektora PUM,

* I nagroda Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej

Małgorzata Tkaczyk

12

Martyna Kaczmarczyk

1LC

Imiejsce w VI Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej Z Mitologii Greckiej I Rzymskiej

Jolanta Bugaj

13

Bartosz Blatkiewicz

IIILC

II miejsce w województwie w tenisie stołowym chłopców w ramach Licealiady

Sylwester Górzny

14

Dawid Kosiński

IIILB

II miejsce w województwie w tenisie stołowym chłopców w ramach Licealiady

Sylwester Górzny

15

Natalia Gierut

IVTŻ

III miejsce w województwie w tenisie stołowym dziewcząt w ramach Licealiady

Marcin Olesiński

16

 

 

Wanessa Merta

I LC

III miejsce w województwie w tenisie stołowym dziewcząt w ramach Licealiady

Marcin Olesiński

17

Patryk Soszyński

3 LA

I miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Weronika Glinkowska

18

Kacper Pietkiewicz

2 TL

19

Piotr Bakan

4 TL

20

Gabriel Maniecki

3 LA

21

Wiktor Ptak

2 TL

22

Maksymilian Borek

1 THŻ

23

Marcin Mojsiewicz

1 THŻ

24

Dawid Olesiński

1 TA

25

Wiktor Kowalczyk

1 LB

26

Krystian Kałucki

1 c

27

Kacper Pietkiewicz

2 TL

VII miejsce w Finale Ogólnopolskiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Weronika Glinkowska

 

Paweł Włochowicz

28

Piotr Bakan

4 TL

29

Gabriel Maniecki

2 LA

30

Ptak Wiktor

2 TL

31

Maksymilian Borek

1 THŻ

32

Marcin Mojsiewicz

1 THŻ

33

Dawid Olesiński

1 TA

34

Wiktor Kowalczyk

1 LB

35

Krystian Kałucki

1 c

36

Michał Bęben

2 TL

37

Patryk Soszyński

3 LA

38

Magdalena Osiadacz 

1THŻ

III miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju - Dziewcząt w Mrzeżynie 18.12.2019 

Rafał Urtnowski 

39

Paulina Durzyńska 

3THE

40

OliwiaLepczyńska  

1LA 

41

Julia Kielec 

1LB 

42

Wiktoria Jankowska 

1TL 

43

Amelia Żabicka

1TL 

44

Hania Wróbel 

1TL 

45

Maja Sokolińska 

1TL 

46

Marcelina Smaga

1LD 

47

Julia Osiadacz

I B 

48

WanessaMerta  

1LC 

49

Klaudia Szarama 

2TS 

50

Wiktoria Zawiesińska 

2TS 

51

Adrianna Frontczak 

1TC 

52

Martyna Jancelewicz

 

2LB

*-Mistrzostwa Europy Juniorów i Juniorek w Boksie ,wrzesień 2019

*-Puchar Polski Juniorów i Juniorek- październik2019

*-EUBC Youth Men`s and Women`s European Boxing Champio Nships Bułgaria (Sofia) wrzesień 2019 – brązowy medal

*-Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Boksie, Poznań październik 2019- złoty medal

*-zwycięstwo w I Międzynarodowym Turnieju o puchar Taurusa, Goleniów luty 2020

Remigiusz Gajewski

53

Robert Krause

 

2LB

I miejsce w kategorii junior w klasyfikacji generalnej scott cyclocross chalange – rowerowy wyścig przełajowy

Wyścig składał się z 8 etapów gdzie 3 z nich wygrał, a na 6 staną na podium, dzięki czemu zdobył przewagę i wygrał całą klasyfikacje generalną 

Cykl ten trwał przez cały okres zimowy i jest to największy wyścig przełajowy w naszym regionie, startują tam najlepsi zawodnicy z polski.

Jacek Kołba

54

Zuzanna Pierko

 

2LB

*-Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Kołobrzeg – grudzień – pierwsze miejsce

*-Zawody Klasyfikacyjne Wrocław – listopad- 7 i 5 miejsce

*-Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne Łeba miejsca 3, 7 i 10

*-Zawody Klasyfikacyjne Zielona Góra miejsce 3 i czwarte(MIX) oraz 3Ppn (styczeń 2020)

*-Monachium Zawody Międzynarodowe IWK miejsce 33Ppn

Michał Buniak

55

Julita Maniecka

II LA

* III miejsce w Międzynarodowym Meczu Lekkoatletycznym Drużynowo i IV miejsce indywidualnie na dyst. 1500 m   w Mińsku

* XIII miejsce na EYOF w Baku na dyst. 1500 m

* II miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski na dyst. 1500m   w kategorii U20

* I miejsce w Mistrzostwach Polski na dyst. 1500 m w kategorii U18

Piotr Walkowiak

56

Jakub Zacharski

1 THŻ

* I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Boksie

* V miejsce w Pucharze Polski w Boksie

Remigiusz Gajewski

57

Marcin Trzaskowski

3 TLA

* III miejsce w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Boksie – Poznań, październik 2019

* III miejsce w Mistrzostwach Polski  Juniorów i Juniorek w Boksie

Remigiusz Gajewski

58

Gabriel Maniecki

3 LA

* VII miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski U20 na dyst. 1500 m w Toruniu 2020

Piotr Walkowiak

59

Julia Stężalska

2 LA

* III miejsce w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski w Biegu na dyst. 800m.

Jacek Kostrzeba

60

Julia Kępińska

1 LC

* II miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa na dyst. 600m

* IV miejsce w Mistrzostwach Województwa na dyst. 1500m

Piotr Walkowiak

61

Gabriela Rogalska

I LD

Złota oraz Srebna Lokata w Konkursie Muzycznym „Golden Sardana” Hiszpania ( Lloret de Mar, Barcelona)

Krzysztof Sypień

62

Wiktoria Rogalska

63

Antoni Chmielniak

I LD

* I. miejsce na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym „ ART-DUO’’ w Barcelonie

* Laureat na XXV Słupeckich Spotkaniach Muzycznych

Roman Rydz

 

 

galeria zdjęć

« poprzedniawróćnastępna »

dane kontaktowe

ul. Maszewska 6, 72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 2821
sekretariat czynny w godz. 7.15-15.15 ul. Maszewska 6

ul. Niepodległości 1, 72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 0050, wew. 21
sekretariat czynny w godz.7.00 - 15.00 ul. Niepodległości 1 

e-mail: sekretariat@zs1goleniow.edu.pl
www: zs1goleniow.edu.pl

 

galeria zdjęć
pływalnia Fala Goleniów

kalendarz wydarzeń

Sierpień, 2020
PnWtŚrCzPtSN
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

poprzedni msc dzisiaj następny msc

newsletter

Bądź na bieżąco! zapisz się do naszej listy wysyłkowej, aby otrzymywać informacje o aktualnościach na stronie.